prawdaserc.pl

Login

Rozpoczął się rozłam systemu międzynarodowych bankierów

fed600

Od kilku miesięcy trwa mocny atak Amerykanów na gospodarkę rosyjską.

Wojna pomiędzy USA a Rosją toczy się o przyszły system monetarny. Innymi słowy, rodziny bankowe, które wykorzystują do swoich celów USA, walczą o utrzymanie siły dolara.

Jest to walka na śmierć i życie, ponieważ wbrew opinii wielu niezależnych ekonomistów, system finansowo-kredytowy można zniszczyć tylko z zewnątrz. Wielu z nich notorycznie przestrzela daty upadku dolara i systemu, ponieważ nie rozumie, że sam pod wpływem własnego ciężaru nie upadnie.

Aby to nastąpiło, ktoś z zewnątrz musi mieć na tyle niezależną ekonomię, aby spowodować proces niszczenia systemu. To jest powód śmiertelnego uderzenia międzynarodowych bankowców na rosyjską gospodarkę.

Czy międzynarodowi bankierzy wygrają?

Pierwszy upadek Rosji

Za czasów ZSRR, USA wraz z Arabią Saudyjską doprowadziła do upadku gospodarki rosyjskiej. Zastosowali ten sam scenariusz, który obecnie został wdrożony. 

13 września 1985 roku Ahmed Zaki Jamani, saudyjski minister ds. ropy ogłosił zmianę polityki ws. cen ropy. W przeciągu sześciu miesięcy Arabia zwiększyła produkcję ropy z 2 do 10 mln baryłek dziennie. Spowodowało to obniżenie ceny ropy z 32 dolarów do 10 dolarów za baryłkę. ZSRR zmuszony został sprzedawać ropę za 6 dolarów.

Atak amerykańsko-saudyjski przyniósł zapowiadany skutek. ZSRR stracił 20 mld dolarów rocznie. Tego śmiertelnego uderzenia Rosjanie nie byli w stanie wytrzymać, dlatego kraj zbankrutował.

Na marginesie chcę, abyś zwrócił(a) uwagę na cenę ropy. W 1985 roku wynosiła 32 dolary za baryłkę, przed atakiem banksterki w tym roku, 115 dolarów za baryłkę. Przez 29 lat nastąpił wzrost ceny ropy o ponad 350%. Czy o tyle samo poszły w górę wynagrodzenia wziąwszy pod uwagę siłę nabywczą pieniądza?

Drugi atak na Rosję

Od kilku miesięcy trwa kolejny atak na rosyjską gospodarkę. USA, która przejęła rynek ropy w 1972 roku, nakazała Arabii Saudyjskiej obniżyć ceny ropy ze 115 dolarów do 80-85 dolarów za baryłkę.

Jaki jest tego efekt?

Minister finansów Rosji Anton Siłuanow na forum ekonomicznym w Moskwie powiedział, że rosyjski budżet z powodu ceny ropy traci rocznie od 90 do 100 miliardów dolarów, a z powodu sankcji – około 40 miliardów dolarów.

Innymi słowy, Rosja traci na sankcjach amerykańsko-unijnych i cenie ropy 130-140 mld dolarów rocznie. A jeszcze nie tak dawno znani alternatywni ekonomiści pisali i mówili, że banksterka nie ma możliwości użyć ropy do walki z Rosją :)

Czy te straty mogą powalić na kolanach rosyjską gospodarkę?

Jeżeli porównamy dwa kraje, jakim był ZSRR i jakim jest obecna Rosja, to dzisiaj mamy do czynienia z dużo silniejszym państwem. ZSRR powalić na kolanach było łatwo, ponieważ Stalina wspierali ci sami bankowcy, którzy dzisiaj niszczą Rosję i zniszczyli Polskę. Wystarczyło wyłączyć zasilanie, aby nastąpił upadek systemu. Komunizm i socjalizm może istnieć tylko wtedy, kiedy ma zasilanie pieniężne z danego źródła (kredyty, ropa, gaz) lub kiedy istnieje morderczy terror. Nigdy własność państwowa obejmująca cały kraj, nie jest w stanie wyżywić całej społeczności. Dlatego dochodzi do korupcji i wyzysku słabszych.

Mimo tragicznie prowadzonej gospodarki przez ostatnie dekady (połowa dochodów budżetu to ropa i gaz), Rosja jest w stanie wyjść obronną ręką z ataku bankowców.

Moim zdaniem finansjera spóźniła się o wiele lat. Teraz Rosja ma partnerów, którzy pomagają jej przetrwać. Są to głównie kraje BRICS, które stanowią 40% całej populacji światowej. Kraje te zacierają ręce, aby przejąć rynki rosyjskie.

Kto na tym straci?

Polski biznes.

O co toczy się wojna?

Zawsze warto ten temat powtarzać, ponieważ Polacy ulegają w tej kwestii propagandzie medialnej i przekupnym agentom finansjery. To ta grupa sprzedajnych polityków Unii Europejskiej, Banku światowego, MFW i innych organizacji bankierów, stanowi największe zagrożenie dla Polski. To ich rękami międzynarodowi bankierzy od 1988 roku skolonizowali Polskę, zniszczyli gospodarkę, zubożyli Polaków. Skupianie się tylko i wyłącznie na żydach izraelskich, agentach rosyjskich, komunistach w wielu sprawach zasłania prawdziwych szkodników niszczących polską gospodarkę. Dlatego mogły powstać pomniki takich osób, jak Jerzy Buzek czy Aleksander Kwaśniewski, nie wspominając Lecha Wałęsy.

O co walczą mocarstwa?

Międzynarodowi bankowcy walczą o utrzymanie dolara, jako waluty światowej. Kiedy stracą podium, może oznaczać to koniec ich panowania i koniec systemu. Putin doskonale rozumie tę walkę, dlatego nie tak dawno wysprzedał 30 mld dolarów. Chiny w przyszłym roku mają osiągnąć 30 procentowe rozliczenie w handlu płacone jenem. Innymi słowy, Chiny i Rosja zaczynają mocno wdrażać plan pozbywania się dolara. 

To nie jest atak, to jest strategia, która w sposób kontrolowany ma zniszczyć dolara. Działania takich państw, jak Rosja, Chiny, Iran, Syria są niedopuszczalne dla systemu finansjery. Do tej pory łatwo radzili sobie z przeciwnikami, ponieważ Irak, Libia, pojedyncze grupy były słabe, aby zniszczyć system. Teraz sam/sama przyznaj, pokonać Rosję, Chiny i Iran ekonomicznie i militarnie jest niemożliwością nawet dla tak potężnej armii amerykańskiej i tak doświadczonych strategów finansjery.

Kiedy będzie atak?

Kiedy znaczna część z blisko 4 bln rezerw dolarowych zostanie rzucona na rynek. To będzie ostatni etap walki, ponieważ pokojowo bankowcy nie oddadzą władzy.

To jest powód Majdanu, to jest powód wściekłej propagandy antyrosyjskiej, to jest powód przygotowanego stanu wojennego przez mentorów  prezydenta Komorowskiego, to jest powód rozpoczęcia III wojny światowej przez USA.

To wszystko zaczyna mocno przyspieszać. To już nie są plany, narady, kiwanie palcem, a działania. Na naszych oczach rozpoczął się rozłam systemu finansowo-kredytowego zbudowanego i zarządzanego przez FED.

To, co budowali od wieków, a od ponad 100 lat wywalczyli, teraz zaczyna się sypać.

Wiele oznak walki o nowy system monetarny publikuję w postaci linków na stronie robertbrzoza.pl. Nie będę tutaj przytaczał wszystkich przykładów. Jeżeli codziennie śledzisz dodawane artykuły i odnośniki do innych stron, to rozumiesz powagę sytuacji. Ostatnia ciekawa informacja to zakaz we Włoszech płacenia gotówką powyżej 30 euro – link.

Musimy działać

Jeżeli teraz nie zjednoczymy się, nie odsuniemy od władzy PSL, SLD, PO, nie wybierzemy trzech partii, które przejmą kontrolę nad sejmem, nie wdrożymy wielu elementów nowej ekonomii, to po walce mocarstw, nowy twór wymaże Polskę z mapy świata.

Zawsze w historii Polski, kiedy mocarstwa nie miały czasu zajmować się Polską, mogliśmy wywalczyć wolność. Teraz jest taki moment. Od 1944 roku (Powstanie Warszawskie) do 1980 roku (eskalacja ruchu społecznego) minęło 36 lat, od 1981 (marzec, odwołanie generalnego strajku) do 2015 roku minie 34 lata. Od urwania głowy społeczeństwu do powstania narodu mija zazwyczaj połowę pokolenia. Już czas wstać z kolan.

Początkiem naszej drogi mogą być wybory do Parlamentu w 2015 roku. Ważne jest abyśmy szli z hasłami na ustach nie tylko precz z komunizmem, ale również precz z międzynarodowymi bankierami. Rosję zostawmy w spokoju. Ona w tej chwili nie jest groźna.

Dzisiaj, naszym wrogiem jest ten twór, który zdecydował o przegranej w Powstaniu Warszawskim, o sprzedaniu Polski Stalinowi, o przegraniu pierwszej Solidarności, o wdrożeniu polityki neoliberalnej, która skolonizowała nasz kraj.  Ten twór jest wrogiem numer jeden. Rozpoczął niszczenie Polski od przewrotu majowego dokonanego przez Piłsudskiego.

Tym tworem są międzynarodowe rodziny bankowe, a ich agenci to Polacy, Amerykanie, Europejczycy, żydzi reprezentujący rodziny bankowe.

Z nimi walczmy.

Aby odbudować Polskę musimy pozbyć się ich z życia politycznego.

Bez tego kroku przegramy.

 Robert Brzoza Robert Brzoza